Heming wall shelf in Nymphaea Alba, W 80 cm
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
Product Information
| Dimensions | Depth (mm): 220 Width (mm): 800 Height (mm): 1000 |
|---|---|
| Orientation | Horizontally |
| Product type | Wall shelf |
| Shelf type | Wall shelf |
| Collection | Heming |
| Wall shelf width | 80 cm |
| Color | Nymphaea Alba + Evoke Oak |
| Application and design possibilities | Bedroom, Hallway, Living room, Office |
| Fronts | 22 mm MDF fronts in Nymphaea Alba and HDF in Nymphaea Alba |
| Frame | 16 mm chipboard in Nymphaea Alba + Coast Evoke Oak |
| Manufacturer | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Logistics & Packaging
- Number of packs: 1
- Dimensions and weight of pack 1: Weight: 11,4kg, Length: 115,2cm, Width: 33,7cm, Height: 10cm
- Packaging test (ISTA 3A certified): Yes
- Palletization possible: Yes
Documents
No instructions are currently available.

Polski
Deutsch








