Iva shoe cabinet, W 120 cm
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
Product Information
| Dimensions | Depth (mm): 400 Width (mm): 635 Height (mm): 521 |
|---|---|
| Fittings and functions | Hinges |
| Product type | Shoe cabinet |
| Collection | Iva |
| Functionality | Soft close |
| Color | Cashmere + Castello Oak |
| Properties | With door, With shelf |
| Configuration | Number of doors: 2, Number of shelves: 4 |
| Application and design possibilities | Hallway |
| Fronts | 16 mm MDF fronts covered with a PVC foil in Cashmere |
| Frame | Płyta wiórowa laminowana 16 mm Cashmere 5981 BS |
| Decor | Płyta wiórowa 16 mm laminowana Brandy Castello Oak (K359 PW) |
| Manufacturer | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Documents
No instructions are currently available.

Polski
Deutsch











