Iva wall hanger
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
Product Information
| Dimensions | Depth (mm): 230 Width (mm): 800 Height (mm): 1200 |
|---|---|
| Product type | Wall hanger |
| Collection | Iva |
| Properties | With shelf |
| Configuration | Number of shelves: 1 |
| Application and design possibilities | Hallway |
| Fronts | 16 mm MDF fronts covered with a PVC foil in Cashmere |
| Frame | 16 mm chipboard laminated Cashmere 5981 BS |
| Decor | 16 mm chipboard laminated Brandy Castello Oak (K359 PW) |
| Manufacturer | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Logistics & Packaging
- Number of packs: 1
- Dimensions and weight of pack 1: Weight: 13,6kg, Length: 116cm, Width: 85,5cm, Height: 4,1cm
- Packaging test (ISTA 3A certified): Yes
- Palletization possible: Yes

Polski
Deutsch







