Biurko Iva
Dodaj do listy życzeńJuż na liście życzeń
Dodaj do listy życzeń
Informacje o produkcie
| Wymiary | Głębokość (mm): 600 Szerokość (mm): 1200 Wysokość (mm): 719 |
|---|---|
| Kolekcja | Iva |
| Funkcjonalność | Soft close |
| Kolor | |
| Właściwości | Z drzwiczkami, Z półką, Z szufladą |
| Konfiguracja | Liczba drzwi: 1, Liczba półek: 1, Liczba szuflad: 1 |
| Zastosowanie i możliwości aranżacyjne | Biuro |
| Fronty | Fronty z płyty MDF o grubości 16 mm pokryte folią PVC w kolorze kaszmiru |
| Korpus | Płyta wiórowa laminowana 16 mm Cashmere 5981 BS |
| Dekor | Płyta wiórowa 16 mm laminowana Brandy Castello Oak (K359 PW) |
| Okucia i funkcje | Prowadnice, Zawiasy |
| Mechanizmy prowadzące | Pełny wysuw teleskopowy |
| Elementy zawieszenia | Wewnętrzne zawiasy HAFELE z funkcją cichego domykania |
| Uchwyty | Matowy czarny metalowy uchwyt |
| Nogi | Matowe czarne nogi |
| Producent | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Dokumenty
Obecnie nie są dostępne żadne instrukcje.

English
Deutsch









