Komoda Helix Evoke
Ewok Oak
Dodaj do listy życzeńJuż na liście życzeń
Dodaj do listy życzeń
Informacje o produkcie
| Wymiary | Głębokość (mm): 405 Szerokość (mm): 1380 Wysokość (mm): 878 |
|---|---|
| Typ produktu | Komoda |
| Kolekcja | Helix Ewok |
| Funkcjonalność | Bez cichego domyku, Bez podświetlenia LED, Z uchwytami |
| Kolor | |
| Właściwości | Z drzwiczkami, Z półką |
| Konfiguracja | Liczba drzwi: 2, Liczba półek: 4 |
| Zastosowanie i możliwości aranżacyjne | Przedpokój, Salon, Sypialnia |
| Fronty | Fronty z płyty MDF o grubości 16 mm oklejone papierem profilowym w kolorze Eurasia Eiche FSC MIX |
| Korpus | Płyta wiórowa 16 mm w kolorze Coast Evoke Oak |
| Dekor | Płyta wiórowa 22 mm w kolorze Ewok Oak |
| Okucia i funkcje | Zawiasy |
| Elementy zawieszenia | Zawiasy DC nakładkowe i półnakładkowe (do drzwi z płyty wiórowej) |
| Uchwyty | Matowy czarny uchwyt Ф.412.056 (do drzwi z płyty wiórowej) |
| Nogi | Nogi z płyty MDF o grubości 38 mm |
| Producent | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Logistyka i pakowanie
- Liczba kartonów: 2
- Wymiary i waga kartonu 1: Waga: 32,4kg, Długość: 147,5cm, Szerokość: 47cm, Wysokość: 11cm
- Wymiary i waga kartonu 2: Waga: 14,2kg, Długość: 81,5cm, Szerokość: 50cm, Wysokość: 8cm
- Test pakowania (certyfikat ISTA 3A): Tak
- Możliwość paletyzacji: Tak
Dokumenty
Do pobrania: instrukcja montażu w formacie PDF
Do pobrania
English
Deutsch








