Komoda Iva
Dodaj do listy życzeńJuż na liście życzeń
Dodaj do listy życzeń
Informacje o produkcie
| Wymiary | Głębokość (mm): 400 Szerokość (mm): 1834 Wysokość (mm): 752 |
|---|---|
| Typ produktu | Komoda |
| Kolekcja | Iva |
| Funkcjonalność | Soft close |
| Kolor | |
| Właściwości | Z drzwiczkami, Z półką, Z szufladą |
| Konfiguracja | Liczba drzwi: 1, Liczba półek: 2, Liczba szuflad: 3 |
| Zastosowanie i możliwości aranżacyjne | Przedpokój, Salon, Sypialnia |
| Fronty | Fronty z płyty MDF o grubości 16 mm pokryte folią PVC w kolorze kaszmiru |
| Korpus | Płyta wiórowa laminowana 16 mm Cashmere 5981 BS |
| Dekor | Płyta wiórowa 16 mm laminowana Brandy Castello Oak (K359 PW) |
| Okucia i funkcje | Prowadnice, Zawiasy |
| Mechanizmy prowadzące | Pełny wysuw teleskopowy |
| Elementy zawieszenia | Wewnętrzne zawiasy HAFELE z funkcją cichego domykania |
| Uchwyty | Matowy czarny metalowy uchwyt |
| Nogi | Matowe czarne nogi |
| Producent | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Logistyka i pakowanie
- Liczba kartonów: 2
- Wymiary i waga kartonu 1: Waga: 34kg, Długość: 216,5cm, Szerokość: 45,5cm, Wysokość: 7,2cm
- Wymiary i waga kartonu 2: Waga: 23,6kg, Długość: 71,5cm, Szerokość: 67cm, Wysokość: 10,5 cm
- Test pakowania (certyfikat ISTA 3A): Tak
- Możliwość paletyzacji: Tak
Dokumenty
Do pobrania: instrukcja montażu w formacie PDF
Do pobrania
English
Deutsch









