Łóżko dwuosobowe Iva
Dodaj do listy życzeńJuż na liście życzeń
Dodaj do listy życzeń
Informacje o produkcie
| Wymiary | Głębokość (mm): 2052 Szerokość (mm): 1654 Wysokość (mm): 908 |
|---|---|
| Typ produktu | Łóżko |
| Kolekcja | Iva |
| Kolor | |
| Zastosowanie i możliwości aranżacyjne | Sypialnia |
| Fronty | Fronty z płyty MDF o grubości 16 mm pokryte folią PVC w kolorze kaszmiru |
| Korpus | Płyta wiórowa laminowana 16 mm Cashmere 5981 BS |
| Dekor | Płyta wiórowa 16 mm laminowana Brandy Castello Oak (K359 PW) |
| Producent | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Logistyka i pakowanie
- Wymiary i waga kartonu 1: 3
- Wymiary i waga kartonu 2: Waga: 33,4kg, Długość: 213cm, Szerokość: 36cm, Wysokość: 10cm
- Wymiary i waga kartonu 3: Waga: 34kg, Długość: 176cm, Szerokość: 57cm, Wysokość: 7cm
- Wymiary i waga kartonu 4: Waga: 27kg, Długość: 200cm, Szerokość: 26cm, Wysokość: 10cm
- Test pakowania (certyfikat ISTA 3A): Tak
- Możliwość paletyzacji: Tak
Dokumenty
Do pobrania: instrukcja montażu w formacie PDF
Do pobrania
English
Deutsch







