Łóżko Iva
Dodaj do listy życzeńJuż na liście życzeń
Dodaj do listy życzeń
Informacje o produkcie
| Wymiary | Głębokość (mm): 2142 Szerokość (mm): 956 Wysokość (mm): 905 |
|---|---|
| Kolekcja | Iva |
| Kolor | |
| Właściwości | Z szufladą |
| Konfiguracja | Liczba szuflad: 1 |
| Zastosowanie i możliwości aranżacyjne | Sypialnia |
| Fronty | Fronty z płyty MDF o grubości 16 mm pokryte folią PVC w kolorze kaszmiru |
| Korpus | Płyta wiórowa laminowana 16 mm Cashmere 5981 BS |
| Dekor | Płyta wiórowa 16 mm laminowana Brandy Castello Oak (K359 PW) |
| Producent | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Dokumenty
Obecnie nie są dostępne żadne instrukcje.

English
Deutsch








