Łóżko jednoosobowe Lanzette
Nymphaea Alba + Gold Craft Oak
Dodaj do listy życzeńJuż na liście życzeń
Dodaj do listy życzeń
Informacje o produkcie
| Wymiary | Głębokość (mm): 2058 Szerokość (mm): 1266 Wysokość (mm): 854 |
|---|---|
| Typ produktu | Łóżko |
| Kolekcja | Lanzette |
| Funkcjonalność | Bez cichego domyku, Bez podświetlenia LED, Z uchwytami |
| Kolor | |
| Zastosowanie i możliwości aranżacyjne | Sypialnia |
| Fronty | Płyta MDF 19 mm pokryta papierem profilowym w kolorze White |
| Korpus | Płyta wiórowa 16 mm w kolorze Nymphaea Alba |
| Dekor | Płyta wiórowa 22 mm w kolorze Gold Craft Oak |
| Nogi | Gwoździe plastikowe |
| Producent | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Logistyka i pakowanie
- Liczba kartonów: 2
- Wymiary i waga kartonu 1: Waga: 25,4kg, Długość: 209,5cm, Szerokość: 26,2cm, Wysokość: 11,6cm
- Wymiary i waga kartonu 2: Waga: 12,8kg, Długość: 121,8cm, Szerokość: 41cm, Wysokość: 6cm
- Test pakowania (certyfikat ISTA 3A): Tak
- Możliwość paletyzacji: Tak
Dokumenty
Obecnie nie są dostępne żadne instrukcje.

English
Deutsch








