Połka ścienna Iva, S 150 cm
Dodaj do listy życzeńJuż na liście życzeń
Dodaj do listy życzeń
Informacje o produkcie
| Wymiary | Głębokość (mm): 176 Szerokość (mm): 1500 Wysokość (mm): 250 |
|---|---|
| Typ półki | Półka wisząca |
| Typ produktu | Połka ścienna |
| Zorientowanie | Poziomo |
| Kolekcja | Iva |
| Szerokość półki ściennej | 150 cm |
| Kolor | |
| Zastosowanie i możliwości aranżacyjne | Przedpokój, Salon, Sypialnia |
| Fronty | Fronty z płyty MDF o grubości 16 mm pokryte folią PVC w kolorze kaszmiru |
| Korpus | Płyta wiórowa laminowana 16 mm Cashmere 5981 BS |
| Dekor | Płyta wiórowa 16 mm laminowana Brandy Castello Oak (K359 PW) |
| Producent | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Logistyka i pakowanie
- Liczba kartonów: 1
- Wymiary i waga kartonu 1: Waga: 7,6kg, Długość: 161cm, Szerokość: 30,5cm, Wysokość: 4,2cm
- Test pakowania (certyfikat ISTA 3A): Tak
- Możliwość paletyzacji: Tak
Dokumenty
Do pobrania: instrukcja montażu w formacie PDF
Do pobrania
English
Deutsch







