Połka ścienna Vincent, S 118 cm
Wotan Oak + White Snow Gloss
Dodaj do listy życzeńJuż na liście życzeń
Dodaj do listy życzeń
Informacje o produkcie
| Wymiary | Głębokość (mm): 200 Szerokość (mm): 1180 Wysokość (mm): 210 |
|---|---|
| Typ półki | Półka wisząca |
| Typ produktu | Połka ścienna |
| Zorientowanie | Poziomo |
| Szerokość półki ściennej | 120 cm |
| Kolekcja | Vincent |
| Kolor | |
| Zastosowanie i możliwości aranżacyjne | Biuro, Przedpokój, Salon, Sypialnia |
| Fronty | Płyta MDF 16 mm pokryte folią PVC w kolorze White Snow Gloss |
| Korpus | Płyta wiórowa 16 mm w kolorze Oak Wotan |
| Producent | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Logistyka i pakowanie
- Liczba kartonów: 1
- Wymiary i waga kartonu 1: Waga: 7,2kg, Długość: 124cm, Szerokość: 26cm, Wysokość: 4,5cm
- Test pakowania (certyfikat ISTA 3A): Tak
- Możliwość paletyzacji: Tak
Dokumenty
Do pobrania: instrukcja montażu w formacie PDF
Do pobrania
English
Deutsch






