Regał otwarty Helix Evoke
Dodaj do listy życzeńJuż na liście życzeń
Dodaj do listy życzeń
Informacje o produkcie
| Wymiary | Głębokość (mm): 405 Szerokość (mm): 619 Wysokość (mm): 2000 |
|---|---|
| Typ produktu | Regał |
| Kolekcja | Helix Ewok |
| Funkcjonalność | Bez cichego domyku, Bez podświetlenia LED, Z uchwytami |
| Kolor | |
| Właściwości | Z półką |
| Konfiguracja | Liczba półek: 4 |
| Zastosowanie i możliwości aranżacyjne | Przedpokój, Salon, Sypialnia |
| Fronty | Fronty z płyty MDF o grubości 16 mm oklejone papierem profilowym w kolorze Eurasia Eiche FSC MIX |
| Korpus | Płyta wiórowa 16 mm w kolorze Coast Evoke Oak |
| Dekor | Płyta wiórowa 22 mm w kolorze Ewok Oak |
| Elementy zawieszenia | Materiał – stal, Powłoka – chrom, Zawiasy górne, Zawiasy półgórne |
| Uchwyty | Czarny matowy uchwyt |
| Nogi | Nogi z płyty MDF o grubości 38 mm |
| Producent | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Logistyka i pakowanie
- Liczba kartonów: 2
- Wymiary i waga kartonu 1: Waga: 37kg, Długość: 198cm, Szerokość: 58,5cm, Wysokość: 7,5cm
- Wymiary i waga kartonu 2: Waga: 10kg, Długość: 207,7cm, Szerokość: 14cm, Wysokość: 9cm
- Test pakowania (certyfikat ISTA 3A): Tak
- Możliwość paletyzacji: Tak
Dokumenty
Do pobrania: instrukcja montażu w formacie PDF
Do pobrania
English
Deutsch








