Stolik kawowy Helix Evoke
Ewok Oak
Dodaj do listy życzeńJuż na liście życzeń
Dodaj do listy życzeń
Informacje o produkcie
| Wymiary | Głębokość (mm): 560 Szerokość (mm): 800 Wysokość (mm): 421 |
|---|---|
| Typ produktu | Stolik kawowy |
| Kolekcja | Helix Ewok |
| Funkcjonalność | Bez cichego domyku, Bez podświetlenia LED, Z uchwytami |
| Kolor | |
| Właściwości | Z półką |
| Konfiguracja | Liczba półek: 1 |
| Zastosowanie i możliwości aranżacyjne | Salon |
| Fronty | Fronty z płyty MDF o grubości 16 mm oklejone papierem profilowym w kolorze Eurasia Eiche FSC MIX |
| Korpus | Płyta wiórowa 16 mm w kolorze Coast Evoke Oak |
| Dekor | Płyta wiórowa 22 mm w kolorze Ewok Oak |
| Elementy zawieszenia | Materiał – stal, Powłoka – chrom, Zawiasy górne, Zawiasy półgórne |
| Uchwyty | Czarny matowy uchwyt |
| Nogi | Nogi z płyty MDF o grubości 38 mm |
| Producent | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Logistyka i pakowanie
- Liczba kartonów: 1
- Wymiary i waga kartonu 1: Waga: 12,6kg, Długość: 96,5cm, Szerokość: 69,5cm, Wysokość: 4,5cm
- Test pakowania (certyfikat ISTA 3A): Tak
- Możliwość paletyzacji: Tak
Dokumenty
Do pobrania: instrukcja montażu w formacie PDF
Do pobrania
English
Deutsch







