Stolik kawowy Iva
Dodaj do listy życzeńJuż na liście życzeń
Dodaj do listy życzeń
Informacje o produkcie
| Wymiary | Głębokość (mm): 600 Szerokość (mm): 1100 Wysokość (mm): 370 |
|---|---|
| Typ produktu | Stolik kawowy |
| Kolekcja | Iva |
| Kolor | |
| Właściwości | Z półką, Z szufladą |
| Konfiguracja | Liczba półek: 2, Liczba szuflad: 2 |
| Zastosowanie i możliwości aranżacyjne | Salon |
| Fronty | Fronty z płyty MDF o grubości 16 mm pokryte folią PVC w kolorze kaszmiru |
| Korpus | Płyta wiórowa laminowana 16 mm Cashmere 5981 BS |
| Dekor | Płyta wiórowa 16 mm laminowana Brandy Castello Oak (K359 PW) |
| Okucia i funkcje | Prowadnice |
| Mechanizmy prowadzące | Pełny wysuw teleskopowy |
| Uchwyty | Matowy czarny metalowy uchwyt |
| Nogi | Matowe czarne nogi |
| Producent | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Logistyka i pakowanie
- Liczba kartonów: 1
- Wymiary i waga kartonu 1: Waga: 30,6kg, Długość: 135,5cm, Szerokość: 65,5cm, Wysokość: 7,5cm
- Test pakowania (certyfikat ISTA 3A): Tak
- Możliwość paletyzacji: Tak
Dokumenty
Do pobrania: instrukcja montażu w formacie PDF
Do pobrania
English
Deutsch








