Szafa z lustrem i szuflada Iva
Dodaj do listy życzeńJuż na liście życzeń
Dodaj do listy życzeń
Informacje o produkcie
| Wymiary | Głębokość (mm): 600 Szerokość (mm): 1388 Wysokość (mm): 2100 |
|---|---|
| Typ produktu | Szafa z drzwiami |
| Kolekcja | Iva |
| Funkcjonalność | Soft close |
| Kolor | |
| Właściwości | Z drzwiczkami, Z półką, Z szufladą |
| Konfiguracja | Liczba drzwi: 3, Liczba półek: 6, Liczba szuflad: 1 |
| Zastosowanie i możliwości aranżacyjne | Przedpokój, Sypialnia |
| Fronty | Fronty z płyty MDF o grubości 16 mm pokryte folią PVC w kolorze kaszmiru |
| Korpus | Płyta wiórowa laminowana 16 mm Cashmere 5981 BS |
| Dekor | Płyta wiórowa 16 mm laminowana Brandy Castello Oak (K359 PW) |
| Okucia i funkcje | Prowadnice, Zawiasy |
| Mechanizmy prowadzące | Pełny wysuw teleskopowy |
| Elementy zawieszenia | Wewnętrzne zawiasy HAFELE z funkcją cichego domykania |
| Uchwyty | Matowy czarny metalowy uchwyt |
| Nogi | Matowe czarne nogi |
| Producent | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Logistyka i pakowanie
- Liczba kartonów: 4
- Wymiary i waga kartonu 1: Waga: 16,4kg, Długość: 81,5cm, Szerokość: 49,5cm, Wysokość: 9,3cm
- Wymiary i waga kartonu 2: Waga: 29,6kg, Długość: 149cm, Szerokość: 65,5cm, Wysokość: 7,7cm
- Wymiary i waga kartonu 3: Waga: 44,6kg, Długość: 207,5cm, Szerokość: 65,5cm, Wysokość: 7cm
- Wymiary i waga kartonu 4: Waga: 37,4kg, Długość: 205cm, Szerokość: 50,5cm, Wysokość: 6,5cm
- Test pakowania (certyfikat ISTA 3A): Tak
- Możliwość paletyzacji: Tak
Dokumenty
Do pobrania: instrukcja montażu w formacie PDF
Do pobrania
English
Deutsch







