Szafka dla butów Iva
Dodaj do listy życzeńJuż na liście życzeń
Dodaj do listy życzeń
Informacje o produkcie
| Wymiary | Głębokość (mm): 400 Szerokość (mm): 900 Wysokość (mm): 551 |
|---|---|
| Typ produktu | Szafka dla butów |
| Kolekcja | Iva |
| Funkcjonalność | Soft close |
| Kolor | |
| Właściwości | Z drzwiczkami, Z półką |
| Konfiguracja | Liczba drzwi: 1, Liczba półek: 1 |
| Zastosowanie i możliwości aranżacyjne | Przedpokój |
| Fronty | Fronty z płyty MDF o grubości 16 mm pokryte folią PVC w kolorze kaszmiru |
| Korpus | Płyta wiórowa laminowana 16 mm Cashmere 5981 BS |
| Dekor | Płyta wiórowa 16 mm laminowana Brandy Castello Oak (K359 PW) |
| Okucia i funkcje | Zawiasy |
| Elementy zawieszenia | Wewnętrzne zawiasy HAFELE z funkcją cichego domykania |
| Uchwyty | Matowy czarny metalowy uchwyt |
| Nogi | Matowe czarne nogi |
| Producent | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Logistyka i pakowanie
- Liczba kartonów: 1
- Wymiary i waga kartonu 1: Waga: 19,6kg, Długość: 110,5cm, Szerokość: 46cm, Wysokość: 9cm
- Test pakowania (certyfikat ISTA 3A): Tak
- Możliwość paletyzacji: Tak
Dokumenty
Do pobrania: instrukcja montażu w formacie PDF
Do pobrania
English
Deutsch









