Szafka RTV Sao Paulo, S 200 cm
Dodaj do listy życzeńJuż na liście życzeń
Dodaj do listy życzeń
Informacje o produkcie
| Wymiary | Głębokość (mm): 400 Szerokość (mm): 2000 Wysokość (mm): 748 |
|---|---|
| Typ produktu | Szafka RTV |
| Kolekcja | Sao Paulo |
| Funkcjonalność | Bez podświetlenia LED, Z cichym zamykaniem, Z uchwytami |
| Kolor | |
| Właściwości | Z drzwiczkami, Z półką, Z szufladą |
| Konfiguracja | Liczba drzwi: 2, Liczba półek: 3, Liczba szuflad: 2 |
| Zastosowanie i możliwości aranżacyjne | Salon |
| Fronty | Płyta wiórowa 16 mm laminowana w kolorze Cashmere |
| Korpus | Płyta wiórowa 16 mm w kolorze Cashmere |
| Dekor | ABS 0,45 mm i 1 mm |
| Okucia i funkcje | Prowadnice, Zawiasy |
| Mechanizmy prowadzące | Krzyżowa płyta montażowa METALLA SM P, Zawiasy nakładkowe METALLA D SM 300 |
| Elementy zawieszenia | Zawiasy nakładkowe METALLA D SM i zawiasy półnakładkowe |
| Uchwyty | Metalowy czarny uchwyt |
| Nogi | Matowe czarne nogi |
| Producent | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Logistyka i pakowanie
- Liczba kartonów: 2
- Wymiary i waga kartonu 1: Waga: 28kg, Długość: 67,5cm, Szerokość: 55cm, Wysokość: 15,7cm
- Wymiary i waga kartonu 2: Waga: 31,4kg, Długość: 211,5cm, Szerokość: 45cm, Wysokość: 7,7cm
- Test pakowania (certyfikat ISTA 3A): Tak
- Możliwość paletyzacji: Tak
Dokumenty
Do pobrania: instrukcja montażu w formacie PDF
Do pobrania
English
Deutsch









