Szafka wisząca Sao Paulo, S 65 cm
Dodaj do listy życzeńJuż na liście życzeń
Dodaj do listy życzeń
Informacje o produkcie
| Wymiary | Głębokość (mm): 370 Szerokość (mm): 650 Wysokość (mm): 1300 |
|---|---|
| Typ produktu | Szafka |
| Kolekcja | Sao Paulo |
| Funkcjonalność | Bez podświetlenia LED, Z cichym zamykaniem, Z uchwytami |
| Kolor | |
| Właściwości | Z drzwiczkami, Z półką |
| Konfiguracja | Liczba drzwi: 2, Liczba półek: 2 |
| Fronty | Płyta wiórowa 16 mm laminowana w kolorze Cashmere |
| Korpus | Płyta wiórowa 16 mm w kolorze Cashmere |
| Dekor | ABS 0,45 mm i 1 mm |
| Okucia i funkcje | Zawiasy |
| Elementy zawieszenia | Zawiasy nakładkowe METALLA D SM 300 i zawiasy półnakładkowe |
| Uchwyty | Metalowy czarny uchwyt |
| Producent | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Dokumenty
Obecnie nie są dostępne żadne instrukcje.

English
Deutsch








