Wieszak ścienny Iva
Dodaj do listy życzeńJuż na liście życzeń
Dodaj do listy życzeń
Informacje o produkcie
| Wymiary | Głębokość (mm): 230 Szerokość (mm): 800 Wysokość (mm): 1200 |
|---|---|
| Typ produktu | Wieszak ścienny |
| Kolekcja | Iva |
| Kolor | |
| Właściwości | Z półką |
| Konfiguracja | Liczba półek: 1 |
| Zastosowanie i możliwości aranżacyjne | Przedpokój |
| Fronty | Fronty z płyty MDF o grubości 16 mm pokryte folią PVC w kolorze kaszmiru |
| Korpus | Płyta wiórowa laminowana 16 mm Cashmere 5981 BS |
| Dekor | Płyta wiórowa 16 mm laminowana Brandy Castello Oak (K359 PW) |
| Producent | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Logistyka i pakowanie
- Liczba kartonów: 1
- Wymiary i waga kartonu 1: Waga: 13,6kg, Długość: 116cm, Szerokość: 85,5cm, Wysokość: 4,1cm
- Test pakowania (certyfikat ISTA 3A): Tak
- Możliwość paletyzacji: Tak
Dokumenty
Do pobrania: instrukcja montażu w formacie PDF
Do pobrania
English
Deutsch






