Witryna niska Helix Evoke
Ewok Oak
| Wymiary | Głębokość (mm): 405 Szerokość (mm): 990 Wysokość (mm): 1550 |
|---|---|
| Typ produktu | Witryna niska |
| Kolekcja | Helix Ewok |
| Funkcjonalność | Bez cichego domyku, Bez podświetlenia LED, Szkło: brązowy odcień, Z uchwytami |
| Kolor | |
| Właściwości | Z drzwiczkami, Z półką |
| Konfiguracja | Liczba drzwi: 3, Liczba półek: 6 |
| Zastosowanie i możliwości aranżacyjne | Przedpokój, Salon, Sypialnia |
| Fronty | Fronty z płyty MDF o grubości 16 mm oklejone papierem profilowym w kolorze Eurasia Eiche FSC MIX |
| Korpus | Płyta wiórowa 16 mm w kolorze Coast Evoke Oak |
| Dekor | Płyta wiórowa 22 mm w kolorze Ewok Oak |
| Okucia i funkcje | Zawiasy |
| Elementy zawieszenia | Duomatic 94° (do drzwi szklanych), Krzyżowa płyta montażowa DUOMATIC SL 3 mm do śrub DUOMATIC SL (do drzwi szklanych), Zawias, Zawiasy nakładkowe i półnakładkowe DC (do drzwi z płyty wiórowej) |
| Uchwyty | Matowy czarny metalowy uchwyt Schwinn 22957/32 B50 (do drzwi szklanych), Matowy czarny uchwyt Ф.412.056 (do drzwi z płyty wiórowej) |
| Nogi | Nogi z płyty MDF o grubości 38 mm |
| Producent | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
- Liczba kartonów: 4
- Wymiary i waga kartonu 1: Waga: 16kg, Długość: 111cm, Szerokość: 47cm, Wysokość: 7,5cm
- Wymiary i waga kartonu 2: Waga: 37,6kg, Długość: 149cm, Szerokość: 60cm, Wysokość: 10cm
- Wymiary i waga kartonu 3: Waga: 7,8kg, Długość: 162,5cm, Szerokość: 14cm, Wysokość: 8,5cm
- Wymiary i waga kartonu 4: Waga: 2,8kg, Długość: 76,2cm, Szerokość: 45cm, Wysokość: 3,5cm
- Test pakowania (certyfikat ISTA 3A): Tak
- Możliwość paletyzacji: Tak
Do pobrania: instrukcja montażu w formacie PDF
Do pobrania
English
Deutsch









