BRONX Dark narrow bathroom cabinet
Zur Wunschliste hinzufügenBereits in der Wunschliste
Zur Wunschliste hinzufügen
Product Information
| Dimensions | Depth (mm): 316 Width (mm): 350 Height (mm): 680 |
|---|---|
| Product type | Wall cabinet |
| Collection | BRONX |
| Functionality | With handles, Without LED backlighting, Without soft close |
| Color | Artisan Oak + Dark Matt |
| Properties | With door, With shelf |
| Configuration | Number of doors: 1, Number of shelves: |
| Application and design possibilities | Bathroom |
| Fronts | 16 mm MDF board covered with Dark Matt PVC foil |
| Frame | 16 mm CPD in Artisan Oak color |
| Decor | 22 mm MDF in Artisan Oak color |
| Fittings and functions | Hinges |
| Suspension components | Overlay hinges |
| Handles | Milled handles |
| Legs | Without legs |
| Manufacturer | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |

Polski
Deutsch









