Iva bed
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
Product Information
| Dimensions | Depth (mm): 2142 Width (mm): 956 Height (mm): 905 |
|---|---|
| Collection | Iva |
| Color | Cashmere + Castello Oak |
| Properties | With shelf |
| Configuration | Number of drawers: 1 |
| Application and design possibilities | Bedroom |
| Fronts | 16 mm MDF fronts covered with a PVC foil in Cashmere |
| Frame | Płyta wiórowa laminowana 16 mm Cashmere 5981 BS |
| Decor | Płyta wiórowa 16 mm laminowana Brandy Castello Oak (K359 PW) |
| Manufacturer | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Documents
No instructions are currently available.

Polski
Deutsch









