BRONX compact bathroom cabinet
Zur Wunschliste hinzufügenBereits in der Wunschliste
Zur Wunschliste hinzufügen
Product Information
| Dimensions | Depth (mm): 216 Width (mm): 350 Height (mm): 350 |
|---|---|
| Product type | Wall cabinet |
| Collection | BRONX |
| Functionality | With handles, Without LED backlighting, Without soft close |
| Color | Nymphaea Alba + Gold Craft Oak |
| Properties | With door |
| Configuration | Number of doors: 1 |
| Application and design possibilities | Bathroom |
| Fronts | 16 mm MDF board covered with PVC foil in Nymphaea Alba color |
| Frame | 16 mm CPD in Gold Craft Oak color |
| Decor | 22 mm MDF in Gold Craft Oak color |
| Fittings and functions | Hinges |
| Suspension components | Overlay hinges |
| Handles | Milled handles |
| Legs | Without legs |
| Manufacturer | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |

Polski
Deutsch










