Iva bedside cabinet
Zur Wunschliste hinzufügenBereits in der Wunschliste
Zur Wunschliste hinzufügen
Product Information
| Dimensions | Depth (mm): 400 Width (mm): 637 Height (mm): 520 |
|---|---|
| Product type | Bedside table |
| Collection | Iva |
| Properties | With drawer, With shelf |
| Configuration | Number of drawers: 1, Number of shelves: 1 |
| Application and design possibilities | Bedroom |
| Fronts | 16 mm MDF fronts covered with a PVC foil in Cashmere |
| Frame | 16 mm chipboard laminated Cashmere 5981 BS |
| Decor | 16 mm chipboard laminated Brandy Castello Oak (K359 PW) |
| Fittings and functions | Guides |
| Guiding mechanisms | Full-extension telescopic slide |
| Handles | Matte black metal handle |
| Legs | Matte black metal leg |
| Manufacturer | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |

Polski
Deutsch









