Kendal wall shelf, W 155 cm
Zur Wunschliste hinzufügenBereits in der Wunschliste
Zur Wunschliste hinzufügen
Product Information
| Dimensions | Depth (mm): 166 Width (mm): 1534 Height (mm): 236 |
|---|---|
| Product type | Wall shelf |
| Orientation | Horizontally |
| Shelf type | Wall shelf |
| Collection | Kendal |
| Wall shelf width | 155 cm |
| Color | Ewok Oak+black |
| Application and design possibilities | Bedroom, Hallway, Living room, Office |
| Fronts | 16 mm chipboard in Evoke Oak color |
| Frame | 16 mm chipboard in Evoke Oak color |
| Guiding mechanisms | Coating – zinc, Full telescopic extension, Material – metal |
| Suspension components | Coating – chrome, Internal hinges, Material – steel, Semi-overlay hinges |
| Manufacturer | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |

Polski
Deutsch






