Lanzette desk
Zur Wunschliste hinzufügenBereits in der Wunschliste
Zur Wunschliste hinzufügen
Product Information
| Dimensions | Depth (mm): 520 Width (mm): 1150 Height (mm): 765 |
|---|---|
| Product type | Desk |
| Collection | Lanzette |
| Functionality | With handles, Without LED backlighting, Without soft close |
| Color | Nymphaea Alba + Gold Craft Oak |
| Properties | With door, With drawer, With shelf |
| Configuration | Number of doors: 1, Number of drawers: 1, Number of shelves: 1 |
| Application and design possibilities | Office |
| Fronts | 19 mm MDF board covered with White profile paper |
| Frame | 16 mm chipboard in Nymphaea Alba color |
| Decor | 22 mm chipboard in Gold Craft Oak color |
| Fittings and functions | Guides, Hinges |
| Guiding mechanisms | Coating – zinc, Full telescopic extension, Material – metal |
| Suspension components | Coating – chrome, Hinges mounted on blind doors 180°, Material – steel, Semi-top hinges |
| Handles | Black Schwinn plastic handle |
| Legs | Plastic nails |
| Manufacturer | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Documents
No instructions are currently available.

Polski
Deutsch









