Lanzette Extendable Dining Table, W 180 cm
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
Product Information
| Dimensions | Depth (mm): 900 Width (mm): 1800 Height (mm): 767 |
|---|---|
| Product type | Lanzette Extendable |
| Collection | Lanzette |
| Functionality | With handles, Without LED backlighting, Without soft close |
| Color | Nymphaea Alba + Gold Craft Oak |
| Fronts | 19 mm MDF board covered with White profile paper |
| Frame | 16 mm chipboard in Nymphaea Alba color |
| Decor | 22 mm chipboard in Gold Craft Oak color |
| Legs | Plastic nails |
| Manufacturer | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Logistics & Packaging
- Number of packs: 1
- Dimensions and weight of pack 1: Weight: 38,2 kg, Length: 190 cm, Width: 96 cm, Height: 5,5 cm
- Packaging test (ISTA 3A certified): Yes
- Palletization possible: Yes
Documents
No instructions are currently available.

Polski
Deutsch






