Lanzette High shoe tree
Zur Wunschliste hinzufügenBereits in der Wunschliste
Zur Wunschliste hinzufügen
Product Information
| Dimensions | Depth (mm): 310 Width (mm): 637 Height (mm): 1265 |
|---|---|
| Product type | Shoe cabinet |
| Collection | Lanzette |
| Functionality | With handles, Without LED backlighting, Without soft close |
| Color | Nymphaea Alba + Gold Craft Oak |
| Properties | With partition |
| Configuration | Number of partitions: 3 |
| Application and design possibilities | Hallway |
| Fronts | 19 mm MDF board covered with White profile paper |
| Frame | 16 mm chipboard in Nymphaea Alba color |
| Decor | 22 mm chipboard in Gold Craft Oak color |
| Handles | Black Schwinn plastic handle |
| Legs | Plastic nails |
| Manufacturer | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |

Polski
Deutsch








