Lanzette wall shelf, W 115 cm
Zur Wunschliste hinzufügenBereits in der Wunschliste
Zur Wunschliste hinzufügen
Product Information
| Dimensions | Depth (mm): 216 Width (mm): 1150 Height (mm): 160 |
|---|---|
| Orientation | Horizontally |
| Product type | Wall shelf |
| Shelf type | Wall shelf |
| Collection | Lanzette |
| Wall shelf width | 115 cm |
| Color | Nymphaea Alba + Gold Craft Oak |
| Application and design possibilities | Bedroom, Hallway, Living room, Office |
| Fronts | 19 mm MDF board covered with White profile paper |
| Frame | 16 mm chipboard in Nymphaea Alba color |
| Decor | 22 mm chipboard in Gold Craft Oak color |
| Guiding mechanisms | Coating – zinc, Full telescopic extension, Material – metal |
| Suspension components | Coating – chrome, Hinges mounted on blind doors 180°, Material – steel, Semi-top hinges |
| Manufacturer | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |

Polski
Deutsch







