Sao Paulo Anthracite coffee table with drawer
Zur Wunschliste hinzufügenBereits in der Wunschliste
Zur Wunschliste hinzufügen
Product Information
| Dimensions | Depth (mm): 680 Width (mm): 1100 Height (mm): 450 |
|---|---|
| Product type | Coffee table |
| Collection | Sao Paulo |
| Functionality | No LED backlight, Soft-close, With handles |
| Color | Anthracite + Ewok Oak |
| Properties | With drawer |
| Configuration | Number of drawers: 1 |
| Application and design possibilities | Living room |
| Fronts | 16 mm chipboard laminated in Anthracite |
| Frame | Płyta wiórowa 16 mm w kolorze Anthracite |
| Decor | ABS 0,45 mm and 1 mm |
| Fittings and functions | Guides |
| Guiding mechanisms | Partial extension slides with slide-on mounting |
| Handles | Black metal handle |
| Legs | Matte black legs |
| Manufacturer | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |

Polski
Deutsch










