Sao Paulo Anthracite mirror
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
Product Information
| Dimensions | Depth (mm): 136 Width (mm): 800 Height (mm): 740 |
|---|---|
| Product type | Mirror |
| Collection | Sao Paulo |
| Color | Anthracite + Ewok Oak |
| Properties | With shelf |
| Configuration | Number of shelves: 1 |
| Application and design possibilities | Bathroom |
| Fronts | 16 mm chipboard laminated in Anthracite |
| Frame | Płyta wiórowa 16 mm w kolorze Anthracite |
| Decor | ABS 0,45 mm and 1 mm |
| Manufacturer | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Logistics & Packaging
- Number of packs: 1
- Dimensions and weight of pack 1: Weight: 12,8kg, Length: 92,8cm, Width: 78,9cm, Height: 4,7cm
- Packaging test (ISTA 3A certified): Yes
- Palletization possible: Yes

Polski
Deutsch






