Lustro Sao Paulo Anthracite
Zur Wunschliste hinzufügenBereits in der Wunschliste
Zur Wunschliste hinzufügen
Informacje o produkcie
| Wymiary | Głębokość (mm): 136 Szerokość (mm): 800 Wysokość (mm): 740 |
|---|---|
| Typ produktu | Lustro |
| Kolekcja | Sao Paulo |
| Kolor | |
| Właściwości | Z półką |
| Konfiguracja | Liczba półek: 1 |
| Zastosowanie i możliwości aranżacyjne | Łazienka |
| Fronty | Płyta wiórowa 16 mm laminowana w kolorze Anthracite |
| Korpus | Płyta wiórowa 16 mm w kolorze Anthracite |
| Dekor | ABS 0,45 mm i 1 mm |
| Producent | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Dokumenty
Do pobrania: instrukcja montażu w formacie PDF
Do pobrania
English
Deutsch







