Sao Paulo Anthracite wall cabinet
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
Product Information
| Dimensions | Depth (mm): 370 Width (mm): 651 Height (mm): 1057 |
|---|---|
| Product type | Cabinet |
| Collection | Sao Paulo |
| Functionality | No LED backlight, Soft-close, With handles |
| Color | Anthracite + Ewok Oak |
| Properties | With door, With shelf |
| Configuration | Number of doors: 1, Number of shelves: 4 |
| Fronts | 16 mm chipboard laminated in Anthracite |
| Frame | 16 mm chipboard in Anthracite |
| Decor | ABS 0,45 mm and 1 mm |
| Fittings and functions | Hinges |
| Suspension components | Cruciform mounting plate METALLA SM P, Overlay hinges METALLA D SM 300 |
| Handles | Black metal handle |
| Manufacturer | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Documents
No instructions are currently available.

Polski
Deutsch









