Sao Paulo Anthracite wall shelf, W 150 cm
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
Product Information
| Dimensions | Depth (mm): 180 Width (mm): 1500 Height (mm): 210 |
|---|---|
| Product type | Wall shelf |
| Collection | Sao Paulo |
| Color | Anthracite |
| Fronts | 16 mm chipboard laminated in Anthracite |
| Frame | 16 mm chipboard in Anthracite |
| Decor | ABS 0,45 mm and 1 mm |
| Manufacturer | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Documents
No instructions are currently available.

Polski
Deutsch







