Sao Paulo TV cabinet, W 160 cm
Add to WishlistAlready In Wishlist
Add to Wishlist
Product Information
| Dimensions | Depth (mm): 370 Width (mm): 1600 Height (mm): 573 |
|---|---|
| Product type | TV cabinet |
| Collection | Sao Paulo |
| Functionality | No LED backlight, Soft-close, With handles |
| Color | Cashmere |
| Properties | With door, With drawer, With shelf |
| Configuration | Number of compartments: 1, Number of doors: 1, Number of drawers: 1, Number of shelves: 2 |
| Fronts | 16 mm chipboard laminated in Cashmere color |
| Frame | 16 mm chipboard in Cashmere color |
| Decor | ABS 0,45 mm i 1 mm |
| Fittings and functions | Guides, Hinges |
| Guiding mechanisms | Partial extension slides with slide-on mounting |
| Suspension components | METALLA D SM 300 overlay hinges and semi-overlay hinges |
| Handles | Black metal handle |
| Manufacturer | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Documents
No instructions are currently available.

Polski
Deutsch








