Vigo coffee table
Zur Wunschliste hinzufügenBereits in der Wunschliste
Zur Wunschliste hinzufügen
Product Information
| Dimensions | Depth (mm): 600 Width (mm): 900 Height (mm): 355 |
|---|---|
| Product type | Coffee table |
| Collection | Vigo |
| Functionality | Without handles, Without LED backlighting, Without soft close |
| Color | Nymphaea Alba + Wotan Oak |
| Properties | With shelf |
| Configuration | Number of shelves: 2 |
| Application and design possibilities | Living room |
| Fronts | 16 mm MDF board covered with PVC foil in White Snow gloss color |
| Frame | 16 mm chipboard in Nymphaea Alba color |
| Decor | 19 mm chipboard covered with PVC foil in Oak Wotan color |
| Handles | Without handles |
| Legs | Plastic nails |
| Manufacturer | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |

Polski
Deutsch






