Vigo low cabinet with drawers
Zur Wunschliste hinzufügenBereits in der Wunschliste
Zur Wunschliste hinzufügen
Product Information
| Dimensions | Depth (mm): 415 Width (mm): 901 Height (mm): 1077 |
|---|---|
| Product type | Low cabinet |
| Collection | Vigo |
| Functionality | Without handles, Without LED backlighting, Without soft close |
| Color | Nymphaea Alba + Wotan Oak |
| Properties | With drawer |
| Configuration | Number of drawers: 4 |
| Application and design possibilities | Bedroom, Hallway, Living room |
| Fronts | 16 mm MDF board covered with PVC foil in White Snow gloss color |
| Frame | 16 mm chipboard in Nymphaea Alba color |
| Decor | 19 mm chipboard covered with PVC foil in Oak Wotan color |
| Fittings and functions | Guides |
| Handles | Without handles |
| Legs | Plastic nails |
| Manufacturer | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |

Polski
Deutsch








