Vigo shoe cabinet
Zur Wunschliste hinzufügenBereits in der Wunschliste
Zur Wunschliste hinzufügen
Product Information
| Dimensions | Depth (mm): 373 Width (mm): 926 Height (mm): 565 |
|---|---|
| Product type | Shoe cabinet |
| Collection | Vigo |
| Functionality | Without handles, Without LED backlighting, Without soft close |
| Color | Nymphaea Alba + Wotan Oak |
| Properties | With door, With shelf |
| Configuration | Number of doors: 1, Number of shelves: 2 |
| Application and design possibilities | Hallway |
| Fronts | 16 mm MDF board covered with PVC foil in White Snow gloss color |
| Frame | 16 mm chipboard in Nymphaea Alba color |
| Decor | 19 mm chipboard covered with PVC foil in Oak Wotan color |
| Fittings and functions | Hinges |
| Handles | Without handles |
| Legs | Plastic nails |
| Manufacturer | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |

Polski
Deutsch









