Komoda z drzwiami i szufladami Helix Evoke, S 140 cm
Ewok Oak
| Wymiary | Głębokość (mm): 580 Szerokość (mm): 1380 Wysokość (mm): 878 |
|---|---|
| Typ produktu | Komoda |
| Kolekcja | Helix Ewok |
| Funkcjonalność | Bez cichego domyku, Bez podświetlenia LED, Z uchwytami |
| Kolor | |
| Właściwości | Z drzwiczkami, Z półką, Z szufladą |
| Konfiguracja | Liczba drzwi: 2, Liczba półek: 2, Liczba szuflad: 3 |
| Zastosowanie i możliwości aranżacyjne | Przedpokój, Salon, Sypialnia |
| Fronty | Fronty z płyty MDF o grubości 16 mm oklejone papierem profilowym w kolorze Eurasia Eiche FSC MIX |
| Korpus | Płyta wiórowa 16 mm w kolorze Coast Evoke Oak |
| Dekor | Płyta wiórowa 22 mm w kolorze Ewok Oak |
| Okucia i funkcje | Prowadnice, Zawiasy |
| Mechanizmy prowadzące | Materiał – metal, Pełny wysuw teleskopowy, Powłoka – cynk |
| Elementy zawieszenia | Zawiasy DC nakładkowe i półnakładkowe (do drzwi z płyty wiórowej) |
| Uchwyty | Matowy czarny uchwyt Ф.412.056 (do drzwi z płyty wiórowej) |
| Nogi | Nogi z płyty MDF o grubości 38 mm |
| Producent | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Do pobrania: instrukcja montażu w formacie PDF
Do pobrania
English
Deutsch









