Łóżka dwuosobowe Orient
Zur Wunschliste hinzufügenBereits in der Wunschliste
Zur Wunschliste hinzufügen
Informacje o produkcie
| Wymiary | Głębokość (mm): 2061 Szerokość (mm): 1455 Wysokość (mm): 978 |
|---|---|
| Typ produktu | Łóżka |
| Kolekcja | Orient |
| Kolor | |
| Zastosowanie i możliwości aranżacyjne | Sypialnia |
| Fronty | Fronty z płyty MDF 16 mm pokryte folią PCV w kolorze Black soft-touch |
| Korpus | Płyta wiórowa 16 mm w kolorze Delano Dark |
| Dekor | Płyta wiórowa 32mm w kolorze Delano Dark |
| Nogi | Gwoździe plastikowe |
| Producent | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Dokumenty
Obecnie nie są dostępne żadne instrukcje.

English
Deutsch








