Łóżko dwuosobowe Vigo
Zur Wunschliste hinzufügenBereits in der Wunschliste
Zur Wunschliste hinzufügen
Informacje o produkcie
| Wymiary | Głębokość (mm): 2054 Szerokość (mm): 1662 Wysokość (mm): 890 |
|---|---|
| Typ produktu | Łóżko |
| Kolekcja | Vigo |
| Funkcjonalność | Bez cichego domyku, Bez podświetlenia LED, Bez uchwytami |
| Kolor | |
| Zastosowanie i możliwości aranżacyjne | Sypialnia |
| Fronty | Płyta MDF 16 mm oklejona folią PVC w kolorze White Snow Gloss |
| Korpus | Płyta wiórowa 16 mm w kolorze Nymphaea Alba |
| Dekor | Płyta wiórowa 19 mm pokryta folią PVC w kolorze Oak Wotan |
| Nogi | Gwoździe plastikowe |
| Producent | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Dokumenty
Do pobrania: instrukcja montażu w formacie PDF
Do pobrania
English
Deutsch







