Połka ścienna Poldark, S 150 cm
Wotan Oak
Zur Wunschliste hinzufügenBereits in der Wunschliste
Zur Wunschliste hinzufügen
Informacje o produkcie
| Wymiary | Głębokość (mm): 219 Szerokość (mm): 1500 Wysokość (mm): 160 |
|---|---|
| Typ półki | Półka wisząca |
| Typ produktu | Połka ścienna |
| Zorientowanie | Poziomo |
| Szerokość półki ściennej | 150 cm |
| Kolekcja | Poldark |
| Kolor | |
| Zastosowanie i możliwości aranżacyjne | Biuro, Przedpokój, Salon, Sypialnia |
| Fronty | Płyta MDF 19 mm pokryta folią PCV w kolorze Wotan Oak |
| Korpus | Płyta wiórowa 16 mm w kolorze dąb Wotan |
| Mechanizmy prowadzące | Materiał – metal, Pełny wysuw teleskopowy, Powłoka – cynk |
| Elementy zawieszenia | Materiał – stal, Powłoka – chrom, Zawiasy montowane do drzwi ślepych 180*, Zawiasy półgórne |
| Producent | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Dokumenty
Do pobrania: instrukcja montażu w formacie PDF
Do pobrania
English
Deutsch





