Połka ścienna Valles, S 80 cm
Nymphaea Alba + Holm Oak
Zur Wunschliste hinzufügenBereits in der Wunschliste
Zur Wunschliste hinzufügen
Informacje o produkcie
| Wymiary | Głębokość (mm): 200 Szerokość (mm): 780 Wysokość (mm): 210 |
|---|---|
| Typ półki | Półka wisząca |
| Typ produktu | Połka ścienna |
| Zorientowanie | Poziomo |
| Szerokość półki ściennej | 80 cm |
| Kolekcja | Valles |
| Kolor | |
| Zastosowanie i możliwości aranżacyjne | Biuro, Przedpokój, Salon, Sypialnia |
| Fronty | Płyta MDF 16 mm pokryte folią PVC w kolorze White Snow Gloss |
| Korpus | Płyta wiórowa 16/22 mm w kolorze Nymphaea Alba/Holm Oak |
| Producent | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Dokumenty
Do pobrania: instrukcja montażu w formacie PDF
Do pobrania
English
Deutsch






