Regał otwarty Vigo
Nymphaea Alba + Wotan Oak
Informacje o produkcie
| Wymiary | Głębokość (mm): 415 Szerokość (mm): 680 Wysokość (mm): 2020 |
|---|---|
| Typ produktu | Regał wysoki |
| Kolekcja | Vigo |
| Funkcjonalność | Bez cichego domyku, Bez podświetlenia LED, Bez uchwytami |
| Kolor | |
| Strona otwierania drzwi | Lewy, Prawa |
| Właściwości | Z drzwiczkami, Z półką, Z szufladą |
| Konfiguracja | Liczba drzwi: 1, Liczba półek: 1, Liczba szuflad: 1 |
| Zastosowanie i możliwości aranżacyjne | Przedpokój, Salon, Sypialnia |
| Fronty | Płyta MDF 16 mm oklejona folią PVC w kolorze White Snow Gloss |
| Korpus | Płyta wiórowa 16 mm w kolorze Nymphaea Alba |
| Dekor | Płyta wiórowa 19 mm pokryta folią PVC w kolorze Oak Wotan |
| Okucia i funkcje | Prowadnice, Zawiasy |
| Elementy zawieszenia | Materiał – stal, Powłoka – chrom, Zawiasy montowane do drzwi ślepych 180*, Zawiasy półgórne |
| Uchwyty | Bez uchwytów |
| Nogi | Gwoździe plastikowe |
| Producent | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Dokumenty
Do pobrania: instrukcja montażu w formacie PDF
Do pobrania
English
Deutsch








