Szafa Helix Evoke
Ewok Oak
Zur Wunschliste hinzufügenBereits in der Wunschliste
Zur Wunschliste hinzufügen
Informacje o produkcie
| Wymiary | Głębokość (mm): 580 Szerokość (mm): 980 Wysokość (mm): 2000 |
|---|---|
| Typ produktu | Szafa |
| Kolekcja | Helix Ewok |
| Funkcjonalność | Bez cichego domyku, Bez podświetlenia LED, Z uchwytami |
| Kolor | |
| Zastosowanie i możliwości aranżacyjne | Przedpokój, Sypialnia |
| Fronty | Fronty z płyty MDF o grubości 16 mm oklejone papierem profilowym w kolorze Eurasia Eiche FSC MIX |
| Korpus | Płyta wiórowa 16 mm w kolorze Coast Evoke Oak |
| Dekor | Płyta wiórowa 22 mm w kolorze Ewok Oak |
| Elementy zawieszenia | Zawiasy DC nakładkowe i półnakładkowe (do drzwi z płyty wiórowej) |
| Uchwyty | Matowy czarny uchwyt Ф.412.056 (do drzwi z płyty wiórowej) |
| Nogi | Nogi z płyty MDF o grubości 38 mm |
| Producent | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Dokumenty
Do pobrania: instrukcja montażu w formacie PDF
Do pobrania
English
Deutsch








