Szafa Lanzette, S 60 cm
Nymphaea Alba + Gold Craft Oak
Informacje o produkcie
| Wymiary | Głębokość (mm): 407 Szerokość (mm): 637 Wysokość (mm): 1995 |
|---|---|
| Typ produktu | Szafa modułowa |
| Kolekcja | Lanzette |
| Funkcjonalność | Bez cichego domyku, Bez podświetlenia LED, Z uchwytami |
| Kolor | |
| Właściwości | Z drzwiczkami, Z półką |
| Konfiguracja | Liczba drzwi: 1, Liczba półek: 5 |
| Strona otwierania drzwi | Lewy, Prawa |
| Zastosowanie i możliwości aranżacyjne | Przedpokój, Salon, Sypialnia |
| Fronty | Płyta MDF 19 mm pokryta papierem profilowym w kolorze White |
| Korpus | Płyta wiórowa 16 mm w kolorze Nymphaea Alba |
| Dekor | Płyta wiórowa 22 mm w kolorze Gold Craft Oak |
| Okucia i funkcje | Zawiasy |
| Elementy zawieszenia | Materiał – stal, Powłoka – chrom, Zawiasy montowane do drzwi ślepych 180*, Zawiasy półgórne |
| Uchwyty | Czarny plastikowy uchwyt Schwinn |
| Nogi | Gwoździe plastikowe |
| Producent | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Dokumenty
Do pobrania: instrukcja montażu w formacie PDF
Do pobrania
English
Deutsch








