Szafa Orient, S141 cm
Zur Wunschliste hinzufügenBereits in der Wunschliste
Zur Wunschliste hinzufügen
Informacje o produkcie
| Wymiary | Głębokość (mm): 565 Szerokość (mm): 1411 Wysokość (mm): 2000 |
|---|---|
| Okucia i funkcje | Zawiasy |
| Typ produktu | Szafa z drzwiami |
| Kolekcja | Orient |
| Funkcjonalność | Bez cichego domyku, Bez podświetlenia LED, Bez uchwytami |
| Kolor | |
| Właściwości | Z drzwiczkami, Z półką |
| Konfiguracja | Liczba drzwi: 3, Liczba półek: 6 |
| Zastosowanie i możliwości aranżacyjne | Przedpokój, Salon, Sypialnia |
| Fronty | Fronty z płyty MDF 16 mm pokryte folią PCV w kolorze Black soft-touch |
| Korpus | Płyta wiórowa 16 mm w kolorze Delano Dark |
| Dekor | Płyta wiórowa 32mm w kolorze Delano Dark |
| Elementy zawieszenia | Materiał – stal, Powłoka – chrom, Zawiasy drzwiowe DC, Zawiasy wewnętrzne |
| Uchwyty | Metalowy czarny matowy uchwyt Schwinn |
| Nogi | Gwoździe plastikowe |
| Producent | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Dokumenty
Obecnie nie są dostępne żadne instrukcje.

English
Deutsch









