Szafa z lustrem Vincent
Zur Wunschliste hinzufügenBereits in der Wunschliste
Zur Wunschliste hinzufügen
Informacje o produkcie
| Wymiary | Głębokość (mm): 578 Szerokość (mm): 1470 Wysokość (mm): 2000 |
|---|---|
| Typ produktu | Szafa z drzwiami |
| Kolekcja | Vincent |
| Funkcjonalność | Bez cichego domyku, Bez podświetlenia LED, Bez uchwytami |
| Kolor | |
| Właściwości | Z drzwiczkami, Z półką, Z szufladą |
| Konfiguracja | Liczba drzwi: 5, Liczba półek: 3, Liczba szuflad: 4 |
| Zastosowanie i możliwości aranżacyjne | Przedpokój, Sypialnia |
| Fronty | Płyta MDF 16 mm pokryte folią PVC w kolorze White Snow Gloss |
| Korpus | Płyta wiórowa 16 mm w kolorze Oak Wotan |
| Dekor | ABS 0,45 mm. Dla blatów: ABS 2 mm |
| Okucia i funkcje | Prowadnice, Zawiasy |
| Mechanizmy prowadzące | Materiał – metal, Pełny wysuw teleskopowy, Powłoka – cynk |
| Elementy zawieszenia | Materiał – stal, Powłoka – chrom, Zawiasy górne, Zawiasy półgórne |
| Uchwyty | Frezowane uchwyty |
| Nogi | Plastikowe nogi |
| Producent | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Dokumenty
Do pobrania: instrukcja montażu w formacie PDF
Do pobrania
English
Deutsch








