Szafka niska Sao Paulo Anthracite
Zur Wunschliste hinzufügenBereits in der Wunschliste
Zur Wunschliste hinzufügen
Informacje o produkcie
| Wymiary | Głębokość (mm): 420 Szerokość (mm): 927 Wysokość (mm): 1400 |
|---|---|
| Typ produktu | Szafka niska |
| Kolekcja | Sao Paulo |
| Funkcjonalność | Bez podświetlenia LED, Z cichym zamykaniem, Z uchwytami |
| Kolor | |
| Właściwości | Z drzwiczkami, Z półką, Z szufladą |
| Konfiguracja | Liczba drzwi: 2, Liczba półek: 7, Liczba szuflad: 2 |
| Zastosowanie i możliwości aranżacyjne | Przedpokój, Salon, Sypialnia |
| Fronty | Płyta wiórowa 16 mm laminowana w kolorze Anthracite |
| Korpus | Płyta wiórowa 16 mm w kolorze Anthracite |
| Dekor | ABS 0,45 mm i 1 mm |
| Okucia i funkcje | Prowadnice, Zawiasy |
| Mechanizmy prowadzące | Prowadnice z częściowym wysuwem z montażem nasuwanym |
| Elementy zawieszenia | Krzyżowa płyta montażowa METALLA SM P, Zawiasy nakładkowe METALLA D SM 300 |
| Uchwyty | Metalowy czarny uchwyt |
| Nogi | Matowe czarne nogi |
| Producent | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Dokumenty
Do pobrania: instrukcja montażu w formacie PDF
Do pobrania
English
Deutsch








