Wieszak ścienny Lanzette
Nymphaea Alba + Gold Craft Oak
Zur Wunschliste hinzufügenBereits in der Wunschliste
Zur Wunschliste hinzufügen
Informacje o produkcie
| Wymiary | Głębokość (mm): 247 Szerokość (mm): 637 Wysokość (mm): 1544 |
|---|---|
| Typ produktu | Wieszak ścienny |
| Kolekcja | Lanzette |
| Kolor | |
| Właściwości | Z półką |
| Konfiguracja | Liczba półek: 1 |
| Zastosowanie i możliwości aranżacyjne | Przedpokój |
| Fronty | Płyta MDF 19 mm pokryta papierem profilowym w kolorze White |
| Korpus | Płyta wiórowa 16 mm w kolorze Nymphaea Alba |
| Dekor | Płyta wiórowa 22 mm w kolorze Gold Craft Oak |
| Producent | Fabryka Mebli Blonski, Ukraine |
Dokumenty
Do pobrania: instrukcja montażu w formacie PDF
Do pobrania
English
Deutsch







